Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Диван Evolution інтернет-магазин М'яких Меблів
0
Мій кошик

Меблеві Тканини

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Меблеві тканини в інтернет-магазині Divan Evolution

Щоб інтер'єр кімнати був єдиним цілим, до оздоблювальних матеріалів потрібно гармонійно підібрати кольори меблів і аксесуарів. Адже унікальною і неповторною м'які меблі роблять не тільки її конструкція або властивості. Однією з найважливіших характеристик м'яких меблів, яка відразу впадає в очі і привертає увагу,є її зовнішній вигляд. Саме за цю характеристику і відповідає оббивка м'яких меблів меблевою тканиною.Це прекрасний спосіб підкреслити свою індивідуальність і унікальність інтер'єру.

Меблеві тканини-спеціальні матеріали з текстильного полотна, які використовуються для оббивки меблів, надаючи їй не тільки естетичного вигляду, але і забезпечуючи комфорт і довговічність.

На меблевому ринку України представлена величезна різноманітність меблевих тканин. Найпопулярніші різновиди тканин: жаккард, велюр, гобелен, шкірзам, флок, шеніл, рогожка і натуральна шкіра.Кожна з цих категорій відрізняється своєю структурою, фактурою, кольором, зносостійкістю і самою технологією виробництва, адже кожен різновид - це ціла текстильна галузь.

Для кращого розуміння наведемо класифікацію основних меблевих тканин:

1) по волокнах:

  • тканини з натуральних волокон: льон, бавовна, шерсть;
  • тканини з синтетичних волокон: поліестер, нейлон, акрил;
  • комбіновані тканини (натуральні + синтетичні): мікрофібра, вельвет, рогожка,жаккард, шеніл і т. д.;

2) За призначенням:

  • для повсякденної експлуатації. Такий матеріал вибирають побутові користувачі м'яких меблів, використаних в домашніх умовах. Але, наприклад для кухонних меблів краще купити матеріал з більш високим показником зносостійкості і з повільним поглинанням вологи.
  • для інтенсивної експлуатації. Щодо цього типу, то найчастіше вони користуються попитом для оббивки меблів в комерційних установах - готелі, кафе, зони відпочинку, лікарні, навчальні заклади, офіси і т.д. для цього, як правило, вибирають тканину з високим класом зносостійкості і можливістю легко очищати поверхню.
  • делікатні. Таку тканину купують для виготовлення декору, різноманітних композицій в інтер'єрі і т. д.

3) за типом малюнка:

  • однотонні;
  • з принтом та/або малюнком;

4) по щільності:

  • Низької щільності (до 200 г/м2) — м'яка і легка тканина, але менш зносостійка, частіше використовується для декоративних елементів або в менш інтенсивно використаних меблів.
  • Середньої щільності (200-300 г/м2) — це оптимальний баланс між комфортом і міцністю, така тканина часто використовується для м'яких меблів, сидінь, диванів.
  • Високої щільності (300 г/м2 і вище) — щільна, міцна тканина, стійка до механічних пошкоджень, ідеальна для сильно експлуатованих меблів, таких як оббивка для громадських місць, готелів, кафе.

5) по ширині:

  • Вузька тканина (менше 140 см) — використовується рідше, але може бути корисна для більш дрібних предметів меблів або в разі, коли тканина з більшою шириною недоступна.
  • Стандартної ширини (140-150 см) — найбільш поширена ширина для оббивки меблів. Це дозволяє мінімізувати кількість швів і максимізувати ефективність використання тканини при пошитті.
  • Широка тканина (більше 150 см) — використовується для великих предметів меблів, наприклад, для великих диванів, крісел або покривал, де буде потрібно менше швів, і тканина буде лягати рівно без зайвих з'єднань.

Де можна купити недорого меблеві тканини в Україні?

У каталозі інтернет-магазину Divan Evolution представлені всі актуальні на сьогоднішній день колекції тканин різних типів, категорій і якості. А щоб зробити вибір простим і приємним, зверніть увагу на коротку характеристику і особливості тканин (при наведенні мишкою на тканину). У докладному описі представлені такі параметри тканини, як вид тканини, тип малюнка, зносостійкість, щільність, сировинний склад і ширина.Ми прагнемо зробити вашу покупку меблевої тканини максимально комфортною, тому фахівці нашого магазину із задоволенням поділяться з вами своїм досвідом і допоможуть вибрати кращі в Україні матеріали для перетяжки і ремонту м'яких меблів.

Ми вже більше 12 років на ринку займається задоволенням самих різних запитів від наших клієнтів. У розділі меблевих тканин інтернет-магазину Divan Evolution представлено широке розмаїття тканин від відомих виробників меблевих тканин, таких як Magitex, Silk, ARG (Apparel), Arteks, CMT, EximTextil,mebtex, Textoria, Дівотекс. Таким чином, у нас представлена продукція відомих торгових марок, яка гарантує тривалу експлуатацію. З таким багатим каталогом ви зможете без зусиль зможете підібрати потрібну тканину і недорого купити ту з них, яка сподобався найбільше, адже ціни виробників цілком доступні. Замовлення можна оформити будь-яким зручним для вас способом: самостійно на сайті або за телефоном.

Доставка тканин здійснюється по всій Україні (Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Кривий Ріг та ін.міста) і займає зовсім небагато часу. Завдяки наявності великого асортименту тканин на наших складах ми доставимо Ваше замовлення в мінімальні терміни, за найнижчою ціною. Доставка текстилю в будь-яке місто України здійснюється як нашим автотранспортом так і кур'єрськими службами Нова Пошта, Делівері, Meest Express та Ін-Тайм за найвигіднішими тарифами.

Як вибрати і купити меблеві тканини?

Купуючи меблеву тканину, ви купуєте не тільки "наряд" або "верхній одяг" для м'яких меблів, але і поєднання експлуатаційних властивостей, оскільки тканина схильна до максимального використання.При цьому асортимент тканин в сучасному світі настільки великий, що покупцям буває складно зорієнтуватися — які саме матеріали перетворять їх меблеві конструкції в шикарні інтер'єрні деталі, які людям захочеться бачити в своїх будинках і розміщувати в офісах.

Ось чому перед ознайомленням з усім розмаїттям тканин ми рекомендуємо звернути увагу на наступні параметри і характеристики при виборі меблевої тканини:

  • склад.Кожна тканина має процентне співвідношення синтетичних, натуральних волокон. Щоб тканина була міцною, в ній повинно бути більше 60% синтетичних волокон. Чим вище показник, тим більше зносостійкий матеріал;
  • зносостійкість.Зносостійкість-це здатність тканини зберігати свій зовнішній вигляд і структуру при тривалому використанні. Вона визначається в залежності від матеріалу і щільності тканини. При виборі полотна звертайте увагу на тест Мартіндейла – це показник в циклах, що характеризує кількість стирань. Це основний показник оббивних тканин-чим більше циклів вказано, тим довше матеріал зберігає ідеальний вигляд.Наприклад, тканини з зносостійкістю 30 000 циклів підходять для житлових приміщень, а більше 50 000 циклів — для офісних меблів і громадських місць.
  • щільність.Щільність -це характеристика, яка визначає кількість волокон у певній площі тканини (зазвичай вимірюється в грамах на квадратний метр, г/м2). Щільність тканини впливає на її міцність, довговічність і зносостійкість, її стійкість до забруднень. Чим вище щільність, тим більш міцною і довговічною буде тканина.
  • ширина.Ширина - це відстань між двома протилежними краями рулону тканини. Ширина тканини впливає на кількість витрачається матеріалу при пошитті меблів і дозволяє мінімізувати кількість швів на поверхні оббивки.
  • колір.Колір оббивної меблевої тканини може істотно вплинути на зовнішній вигляд і атмосферу кімнати. Нейтральні тони, такі як бежевий, сірий і кремовий є універсальними варіантами, які можуть легко поєднуватися з різними стилями інтер'єру.Допускається оббивка меблів декількома видами тканин одночасно, якщо вони гармоніюють між собою за кольором і фактурою і не «суперечать» оббивці решти меблів.
  • дизайн інтер'єру. Меблева тканина повинна відповідати колірній гамі приміщення, поєднуватися з іншими предметами інтер'єру. Для сучасних інтер'єрів вибирайте тканини з чистими лініями та мінімальними візерунками. Навпаки, традиційні інтер'єри виграють від матеріалів зі складними візерунками та текстурами, таких як жаккард або шеніл.
  • цільове призначення.

Для віталень і спалень підійдуть тканини, які легко чистяться, наприклад, мікрофібра або поліестер або тканина з красивим малюнком, наприклад, жаккард, мікрофібра або штучна шкіра, в залежності від стилю і зручності.

Для меблів в офісі рекомендується вибирати тканини з високою зносостійкістю, такі як поліестер, штучна шкіра або комбіновані матеріали.

Для дитячих кімнат краще вибирати тканини з натуральних волокон або з водовідштовхувальним і властивостями, такі як мікрофібра або синтетичні тканини з водовідштовхувальними властивостями.Універсальними тканинами є жаккарди-їх можна використовувати як для оббивки віталень диванів, так і для виготовлення знімних чохлів.

  • додаткові властивості. До таких властивостей відносять Антикіготь, легку чистку, а також водостійкі і водовідштовхувальні властивості.

Антикіготь.Антикіготь-це спеціальна обробка або покриття для меблевих тканин, що робить їх стійкими до пошкоджень, які можуть бути викликані кігтями домашніх тварин, таких як кішки і собаки. Це особливо актуально для тих, хто має домашніх тварин, так як кігті можуть пошкодити меблі, залишаючи подряпини або навіть прорізи на тканинах.

Легка чистка.Легка чистка меблевих тканин-це можливість підтримувати порядок і зовнішній вигляд меблів без значних зусиль. Вибір тканини з водовідштовхувальними властивостями, антіпятновимі покриттями або синтетичними волокнами дозволяє мінімізувати необхідність в складному прибиранні і продовжити термін служби меблів.Антігрязевие покриття (наприклад, TEFLON) допомагають тканинам відштовхувати бруд, рідини і пил.

Водостійкі і водовідштовхувальні властивостіВодовідштовхувальні тканини-це тканини, які, завдяки спеціальним покриттям або технології виробництва, не пропускають воду, але не забезпечують повного захисту від проникнення рідини. Волога, що потрапляє на поверхню тканини, просто скочується з неї, не проникаючи всередину.

Які матеріали використовують для виробництва меблевих тканин?

Від якості тканини для оббивки меблів залежить не тільки естетичність, але практичність і зручність користування меблями. Виробництво меблевих тканин включає в себе різноманітність матеріалів, кожен з яких володіє унікальними властивостями, придатними для різних типів меблів і використання в різних умовах.Вибір матеріалу залежить від того, які функції і зовнішній вигляд необхідні для конкретної меблів, а також від умов, в яких вона буде експлуатуватися.

Меблеві тканини для оббивки виготовляються з різних матеріалів, включаючи натуральні волокна, такі як бавовна, льон і шерсть, синтетичні варіанти, такі як поліестер, нейлон, акрил, а також комбіновані варіанти (мікрофібра, вельвет, рогожка, жаккард,шеніл і т.д.). Ці тканини відрізняються текстурою, щільністю та переплетенням, що впливає на їх м'якість, зносостійкість та загальну привабливість. Деякі тканини гладкі, а інші текстуровані та візерункові, що пропонує нескінченні можливості для дизайну інтер'єру.Розглянемо основні матеріали, які використовуються у виробництві меблевих тканин.

З натуральних волокон тканин часто використовується бавовна. Вона м'яка, дихаюча і міцна, підходить для оббивки меблів в житлових приміщеннях. Бавовна добре пропускає повітря, але може легко забруднюватися і вимагає догляду.Застосування: тканини для домашніх меблів (дивани, крісла), чохли, подушки, декоративні елементи.

Льон-натуральний матеріал, який відрізняється міцністю і довговічністю, але може мнеться, а також чутливий до забруднень.Застосування: для меблів в заміських будинках, дачах, а також в інтер'єрах, де важливий натуральний, «сільський» стиль.

Є й інший варіант – вовна- міцна і стійка тканина, що володіє хорошими теплоізоляційними властивостями. Однак вовна вимагає особливого догляду і може легко вигоряти на сонці.

Синтетичні волокна тканини також використовуються для оббивки м'яких меблів. Поліестер-один з найпопулярніших матеріалів для меблів завдяки своїй міцності, стійкості до вигорання і легкості в догляді. Він також досить доступний за ціною. Його з'єднують з бавовною, вовною, щоб посилити експлуатаційні характеристики матеріалів і нівелювати негативні властивості натуральних волокон. Суміші поліестеру забезпечують міцність, простоту очищення і стійкість до вицвітання, утворення складок і стирання. До недоліків поліестеру відносять те, що він погано «дихає», може бути некомфортним в жарку погоду,а також те, що може накопичувати статичну електрику.Застосування поліестеру: оббивка для диванів,крісел і автомобільних сидінь,тканини для зовнішньої меблів, Чохли і декоративні тканини.

Нейлон-синтетичне волокно, яке використовується в меблевій оббивці завдяки своїй міцності і стійкості до механічних пошкоджень., але може менше пропускає повітря і  може створювати статичну електрику.Застосування: меблі, що піддається високому навантаженню, наприклад, в громадських місцях, офісах.

Акрил-це синтетичне волокно, яке часто використовується для виробництва тканин, що імітують вовну. Він використовується у виробництві м'яких меблів, яка повинна бути комфортною і візуально привабливою.Недоліки: тканина з акрилу легко утворює катишки (пілінговка) при інтенсивному використанні, а також не має стійкість до високих температур.Застосування: меблі для холодних приміщень або декоративні подушки і пледи.

Покупцям краще вибирати тканини в комбінованих волокнах-бавовна,льон, вовнакраще підбирати з добавками інших волокон, щоб уникнути звалювання, появи некрасивих катишек на поверхні.

Наприклад, мікрофібра з трикотажного поліестеру м'якше, її легше чистити. Вона виготовлена з щільних синтетичних волокон, які забезпечують довговічність і вологостійкість. Або жаккард-тканина з вшитими візерунками, які можуть бути виконані з використанням різних кольорів і типів ниток. Жаккардовий текстиль часто використовується для створення більш розкішного та елегантного вигляду меблів.

Кожна тканина має свої переваги і недоліки, які важливо враховувати при виборі для меблів. Який би складний проект оббивки м'яких меблів ви не планували реалізувати, кращі тканини для ефективного і професійного вирішення питань, пов'язаних з оформленням інтер'єру і оббивкою меблів, ви знайдете в інтернет-магазині Divan Evolution.

Вгору